Apateka.sk Vám pre Váš komfort a pohodlné dodanie tovaru dáva na výber z 2 možných spôsobov dopravy a dodania tovaru. Tento tovar Vám môže byť doručený:

  1. Poštový kuriér (Slovenská pošta)
  2. Doprava na poštu

Doba dodania tovaru záleží od času spracovania objednávky. Objednávky spracovávame priebežne podľa poradia, v akom boli prijaté.

 

Doprava ZADARMO:

  • dodanie tovaru na poštu pri objednávke nad 50€ 
  • dodanie tovaru kuriérom pri objednávke nad 50€

Pri žiadnej objednávke Vám nebude účtované BALNÉ, ktoré je ZADARMO.

Kuriérska služba: Kuriérske služby pre nás zabezpečuje Slovenská pošta – Poštový kuriér. Kuriér Vás pred jeho príchodom telefonicky kontaktuje a dohodne si s Vami miesto odovzdania tovaru v prípade, že sa líši od adresy uvedenej v objednávke. Preto sa kvôli čakaniu na vyzdvihnutie svojej zásielky nemusíte zdržiavať celý deň na jednom mieste, ale kuriér príde za Vami na miesto, kde sa práve nachádzate.

Doprava na poštu: Zasielanie tovaru na poštu predstavuje jednoduchú a cenovo výhodnú službu dopravy v rámci Slovenska. Balík s tovarom doručíme na vopred dohodnutú pobočku pošty a vy si ho následne môžete vyzdvihnúť v odbernej lehote. O dodaní balíku budete vopred informovaný prostredníctvom SMS upozornenia.

Pri objednávke prijatej počas víkendu, sviatkov alebo dní pracovného pokoja sa ako prvý deň, teda deň potvrdenia objednávky počíta najbližší pracovný deň.

O priebežnom stave a situácii vybavenia a expedície Vašej objednávky Vás budeme informovať e-mailom alebo formou SMS.

Cenník poštovného a manipulačných poplatkov

Slovenská pošta    3,00  (s DPH)

Poštový kuriér (Slovenská pošta) 5,00 (s DPH)

Dobierkový poplatok (ak je objednávka nižšia ako 50€)   1,00 € (s DPH)