Domov
  Kategórie
  Košík
  Obľúbené
  Profil

  BACTORAL s vitamínom D 1×30 ks

  BACTORAL je orálne probiotikum, ktoré sa rozpúšťa v ústach a obsahuje baktérie rodu Streptococcus salivarius K12, v množstve 2x10⁹ CFU. Tieto baktérie majú prirodzenú schopnosť kolonizovať sliznice dutiny ústnej a nosohltana, vytesňujú veľké množstvo potenciálnych orálnych patogénov (napr. Streptococcus pyogenes - pôvodca respiračných ochorení alebo Streptococcus pneumoniae – pôvodca zápalu stredného ucha) a produkujú antimikrobiálne látky (BLIS), ktoré tieto nepriateľské mikróby zabíjajú.

  Celý popis
  Zľava -9%
  19,93 €
  21,90 €
  16,61 € bez DPH
  Skladom

  Popis produktu

     Bactoral s vitamínom D 30 tablet

  Doplnok stravy pre dospelých a deti od 3 rokov
  Obsahuje patentované probiotikum a vitamín D na podporu imunity

  Obsahuje probiotickú kultúru Streptococcussalivarius K12, ktorá tvorí BLIS peptidysalivaricín A2 a salivaricín B, tzv. bakteriocíny. Táto baktéria dokáže zaujať strategické pozície v dutine ústnej, nosohltane a stredouší a dokáže vytesniť nežiadúce druhy. Štúdie dokazujú, že Bactoral je schopný kolonizovať hornú časť respiračného traktu už 3 dni po prvom podaní a je možné ho detekovať ešte 32 dní po ukončení užívania.

  Dávkovanie:

  1 tabletu denne nechať voľne, pomaly rozpustiť v ústach. Ideálne je použitie preparátu tesne pred spaním. Po užití tablety nejesť a nepiť. Pre rýchlejší nástup účinku je možné užívať 2 tablety denne (1 ráno, 1večer, vždy po jedle). Vždy odporúčame využívať celé balenie. Následne je možné užívanie prerušiť na cca 1 mesiac a kúru zopakovať. Pred začiatkom zimnej sezóny a počas zimy (október-marec), je možné Bactoral  užívať dlhodobo 1 tbl. denne bez prerušenia. Zloženie: lyofilizovaná kultúra Streptococcussalivarius K12, fruktóza (plnivo), maltodextrín (plnivo), stearanhorečnatý (kĺzadlo), oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), jahodová aróma.

  Upozornenie:

  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Prípravok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Neužívať v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladovanie: Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25 ⁰C. Pri nevhodnom skladovaní môže dôjsť k poklesu počtu živých probiotických baktérií. Ukladajte mimo dosahu malých detí.